
🧡Дитячий ігровий набір "Кав'ярня ТехноК", арт. 9765, продукти, посуд, термінал, в коробці
2 075 ₴
- В наличии
- Код: AAA-120277
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🧡Дитячий ігровий набір "Кав'ярня ТехноК", арт. 9765, продукти, посуд, термінал, в коробці»

Запрошуємо вас до затишного кафе, де ваша дитина зможе втілювати власні кулінарні фантазії!
Іграшка "Кав'ярня ТехноК" - це не просто набір, а цілий всесвіт творчої гри. "Смачні" іграшкові солодощі: кекси, пончики, круасани, вафлі, шоколад і пляшечка з карамеллю, а ще яскраві соковиті фрукти, такі як яблуко, груша, банан, виноград і полуниця створять атмосферу справжньої кав'ярні, до якої хочеться знову.
Інтересом набору є банківський термінал для оплати банківською картою (є в комплекті) і сканер коду, що імітує процес оплати: звучить звуковий сигнал, загоряється лампочка. А за бажанням – доступна оплата паперовими "грошима", що теж є в комплекті. Це допоможе дитині вчитися взаємодії з клієнтами, рахувати та віддавати інші, і робить гру максимально захоплюючою та пізнавальною.
До того ж у наборі є все необхідне для приготування кави та подачі десертів: стильний посуд, підставки для тортів та насолод. Велика стільниця з кавоваркою та вивіска з меню додають грі реалізму.
Міцні та просторі полиці вміщують гарні скриньки з фруктами, солодощами та запашною випічкою, які чудово доповнять будь-який гарячий напій.
Іграшковий набір "Кав'ярня ТехноК", арт.9765 сприяє розвитку уяви, соціальних навичок та вміння працювати в команді. Ваша дитина зможе влаштовувати «кафе» вдома, запрошуючи вас на смачну каву та десерти! До гри будуть залучені одразу кілька дітей, та веселі розваги гарантовані.
"Кав'ярня ТехноК" відкриває для дітей світ захоплюючих ролей: малюки можуть відчути себе і баристою, і касиром, і покупцем, і власником свого маленького та унікального кафе.
Подаруйте незабутні моменти гри з іграшковим набором "Кав'ярня ТехноК", арт.9765 - замовляйте набір вже сьогодні та пориньте у світ кавових насолод!
Характеристики:
- Іграшка підходить для дітей від 3 років
- Виготовлена з безпечних та якісних матеріалів
- Пакування – красива картонна коробка з оригінальним дизайном у яскравих кольорах
- Вага: 2700 грам
- Розмір упаковки виробу 58 × 48 × 15.5 см
- Кількість у таріРозмір тари:48.7 х 48.7 х 59.4 см
- Вік: 3+.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Технок |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 390 мм |
| Длина | 500 мм |
| Высота | 870 мм |
| Вес | 2700 г |
- Цена: 2 075 ₴









