
❤️Інтерактивна лялька Злата м'яконабивна 40см розмовляє українською, пісні, вірші, казки Limo Toy M 5973 I UA
1 438 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-120275
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Інтерактивна лялька Злата м'яконабивна 40см розмовляє українською, пісні, вірші, казки Limo Toy M 5973 I UA»
Інтерактивна лялька Злата м'яконабивна 40см розмовляє українською, пісні, вірші, казки Limo Toy M 5973 I UA
Ця інтерактивна лялька Злата — це не просто іграшка, а й справжня подружка для дівчинки від 3 років і старше, яка розважить її і навчить багато нового. Злата розмовляє українською мовою, знає багато віршів, пісень та казок, а також вміє повторювати слова за дитиною, що сприяє розвитку мовлення та уяви.
Унікальна інтерактивна лялька Злата має такі характеристики:
- має досить великий розмір 40 см,
- м'яке тіло, резинові ручки, ножки,
- розмовляє українською,
- прочитає 35 віршів,
- заспіває 7 пісень,
- розкаже 4 казки,
- знає понад 80 фраз,
- має функцію повторюшки - може записати і повторити за дитиною,
- одягнена в красиву теплу одежку і шапочку,
- має світле густе волосся, яке можна заплітати,
- красива подарункова коробка 22-44,5-11см
Інтерактивна лялька стане справжня подруга для кожної дівчинки. Лялька виготовлена з якісних матеріалів і має приємний зовнішній вигляд. Чудова інтерактивна подарункова лялька, озвучена українською мовою.
Переваги:
- Розвиток мовлення: Функція "Повторюшка" та великий репертуар сприяють розвитку мовлення, пам'яті та розширенню словникового запасу дитини.
- Розвиток уяви та творчості: Гра з лялькою стимулює уяву, фантазію та творчі здібності.
- Розвиток емоційного інтелекту: Гра з лялькою сприяє розвитку емоційного інтелекту, вмінню проявляти турботу та емпатію.
- Знайомство з українською культурою: Пісні, вірші та казки українською мовою допомагають дитині познайомитися з рідною культурою та мовою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Limo Toy |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Кукла |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Комбинированный |
| Высота | 40 см |
| Особенности | Мелодии, Звуковые эффекты |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Розовый |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 220 мм |
| Ширина упаковки | 110 мм |
| Высота упаковки | 445 мм |
- Цена: 1 438 ₴



