Новинка

💚Пенні борд S 20888 трюковий з підсвічуванням колес PU, 55см, до 80 кг скейтборд для підлітка Дизайн №4
924 ₴
- Нет в наличии
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности

Пенні борд Penny Board S 20888 трюковий з підсвічуванням колес
Пенні борд S 20888 - це яскравий і стильний вигляд транспорту для дитини. Завдяки своїм розмірам і невеликій вазі скейтборд досить швидкий і легкий в освоєнні. Дека пенні борда, з посиленими ребрами жорсткості, виготовлена з міцного жорсткого пластику з антиковзаючим покриттям. Вся дека оформлена яскравим малюнком, а одна її сторона має вигин вгору. Колеса скейта виконані з поліуретану, що робить катання безшумним. Кожне колесо світиться під час руху.
Характеристики:
- Максимальне навантаження: 70-80 кг.
- Матеріали: Дека - формований пластик; Колеса - PU (поліуретан) з підшипниками типу ABEC - 7;
- Підвіска - алюміній.
- Розміри: Дека: 55х14 см;
- Висота від підлоги: 10 см;
- Діаметр коліс: 6 см.
- Ширина коліс: 4,5 см.
- Вага: 1,6 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Детская |
| Тип | Пенни борд |
| Материал деки | Пластик |
| Максимальная нагрузка | 80 кг |
| Подшипник | ABEC-7 |
| Материал колес | Полиуретан |
| Диаметр колес | 60 мм |
| Толщина колес | 45 мм |
| Вес | 1600 г |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Penny |
| дизайн | Дизайн №4 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 55 см |
| Ширина | 14 см |
Информация для заказа
- Цена: 924 ₴




