
❤️Килимок туристичний для пікніка та кемпінгу, каремат для йоги фітнесу аеробіки, розмір 180х60х0,5см Червоний
770 ₴
- В наличии
- Код: AAA-120195
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Килимок туристичний для пікніка та кемпінгу, каремат для йоги фітнесу аеробіки, розмір 180х60х0,5см Червоний»
Килимок туристичний для пікніка та кемпінгу, каремат розмір 180-60-0,5 см Червоний
Туристичний килимок - це простий та легкий килимок, який ідеально підходить для невеликих походів та кемпінгів. Він виготовлений з пінополіетилену, який забезпечує хорошу теплоізоляцію та захист від холоду та вологи. Килимок має розмір 180x60x0,5 см, що достатньо для комфортного розміщення однієї особи. Вага килимка складає всього 300 г, що дозволяє легко переносити його. Килимок має такі переваги: Легка вага Компактні розміри Хороша теплоізоляція Захист від холоду та вологи
Килимок має такі переваги:
- Легка вага
- Компактні розміри
- Хороша теплоізоляція
- Захист від холоду та вологи
- Легко миється.
- Можна використовувати вдома, на природі та для походів.
- Без запаху.
- Антиалергенний.
- Приємний на дотик.
Характеристики:
- Розмір 180x60x0,5 см
- Колір: Червоний
- Матеріал: Пінополіетилен
- Кількість шарів: Одношаровий
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Коврик/мат |
| Материал | Пенополиэтилен |
| Длина | 180 см |
| Ширина | 60 см |
| Толщина | 5 мм |
| Цвет | Красный |
| Состояние | Новое |
- Цена: 770 ₴





