НовинкаПодарок

❤️Дитячий ігровий розвиваючий килимок пазл, Покриття для підлоги з EVA 50x50x1см 12шт. Різні кольори
1 929 ₴
- В наличии
- Код: AAA-120161
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Дитячий ігровий розвиваючий килимок пазл, Покриття для підлоги з EVA 50x50x1см 12шт. Різні кольори»
Дитячий ігровий розвиваючий килимок пазл, Покриття для підлоги з EVA 50x50x1см 12шт.

Чудовий спортивний килимок, дуже м'який та надійний, виконаний з кращіх матеріалів що б діти з легкістю виконували всі вправи, які можна тільки придумати і при цьому нічого собі не пошкоджували. Має відмінний розмір який дуже зручно використовувати в спортзалі, буть то гімнастика або боротьба, Вам буде зручно і комфортно використовувати його в свою примху. Різнобарвні кольори добре прикрасять будь-який зал.
Характеристика товару:
Матеріал: EVA.
У комплекті: 12 деталей.
6 текстур
Розмір деталей: 500х500мм
Товщина деталей: 10 мм
Упаковка: термо плівка
Розмір в пакеті: 30,5 * 30,5 см
Вік: від 2 років
Матеріал: EVA.
У комплекті: 12 деталей.
6 текстур
Розмір деталей: 500х500мм
Товщина деталей: 10 мм
Упаковка: термо плівка
Розмір в пакеті: 30,5 * 30,5 см
Вік: від 2 років
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Коврик пазл |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 2-х лет |
| Материал | EVA |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество составных элементов | 12 шт |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Высота | 10 мм |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 505 мм |
| Ширина упаковки | 505 мм |
| Основные | |
| Упаковка | Термоусадочная пленка |
Информация для заказа
- Цена: 1 929 ₴






