
💙Світлодіодна LED панель PM-60 RGB 24" 50х35cм прямокутна лампа з пультом Студійне світло для фото відео
2 110 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-120144
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💙Світлодіодна LED панель PM-60 RGB 24" 50х35cм прямокутна лампа з пультом Студійне світло для фото відео»
Світлодіодна LED панель для фотостудії PM-60 RGB 24" з пультом
Прямокутна світлодіодна лампа RGB LED PM-60 з пультом ДК – відмінне професійне освітлення для фото та відео зйомки, предметної зйомки, додаткового освітлення. Лампа має 14 кольорових режимів (включаючи холодне та тепле світло) і 3 змішаних. Лампа має високий індекс кольору, що допоможе в копіткій роботі з кольором і деталями.
Універсальна прямокутна лампа стане чудовим інструментом в умілих руках. У комплекті з лампою кріплення тримач, що дозволить закріпити її на штатив та регулювати кут нахилу лампи для зручного процесу зйомки. Наявність пульта дистанційного керування та сенсорних кнопок на тильній стороні лампи, дозволить регулювати яскравість світла, температуру свічення, перемикати кольори та режими свічення.
Переваги:
- Застосування у мобільній фото- та відео-зйомці, детальній зйомці та як додаткове освітлення;
- Плавне регулювання яскравості та колірної температури за допомогою зручного пульта дистанційного керування;
- Можливість вибору різнокольорових кольорів;
- Наявність кріплення у комплекті, що дозволяє встановлення лампи на штатив.
Основна інформація:
- 17 статичних і 3 динамічних режимів;
- Висока яскравість і мінімальні тіні;
- Діапазон колірної температури від 2700K до 7000K;
- Високий індекс передавання кольору (CRI);
- Вбудований дифузор для м'якого освітлення;
- Зручне керування через пульт.
Характеристики:
- Тип: студійне освітлення
- Напруга: 220V 50/60Hz
- Нахил: 180 градусів
- Тип живлення: кабель з вилкою (незнімний) AC 110-220V
- Довжина кабелю: 180 см
- Пульт ДК: Так
- Розміри: 50х35 см
- Матеріал корпусу: ABS-пластик
- Режими світіння: 14 кольорових режимів (включаючи холодне та тепле світло) та 3 змішаних
Комплектація:
- Світлодіодна лампа
- Кріплення для лампи
- Пульт ДК
- Упаковка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Состояние | Новое |
| Питание | Сеть 220В |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 500 мм |
| Особенности | Управление мощностью, Управление температурой свечения, Беспроводной пульт ДУ, Поворотная рама |
| Тип подсветки | Диодная |
| Установка | На штатив |
| Ширина | 350 мм |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Материал каркаса | пластик |
| Форма светильника | Прямоугольная |
| Діапазон регулювання яскравості | Від 0% до 100% |
- Цена: 2 110 ₴








