
💙Світлодіодна LED панель PM-48 RGB 19" 45х28cм прямокутна лампа з пультом Студійне світло для фото відео
1 765 ₴
- В наличии
- Код: AAA-120143
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💙Світлодіодна LED панель PM-48 RGB 19" 45х28cм прямокутна лампа з пультом Студійне світло для фото відео»
Світлодіодна LED панель для фотостудії PM-48 RGB 19" з пультом
Студійне світло PM-48 RGB - це професійне освітлювальне обладнання, розроблене з урахуванням потреб фотографів, відеографів і творчих професіоналів. Цей світильник надає широкий спектр функціональних можливостей і вирізняється високою якістю освітлення, що робить його незамінним інструментом для створення та редагування зображень і відеоконтенту.
Світильник PM-48 RGB являє собою ідеальне рішення для студійних умов, знімань на місці та створення якісного відеоконтенту. Можливість вибору різних кольорів дає змогу створювати абсолютно унікальний контент. Для цього передбачено 17 статичних і 3 динамічних режими регулювання яскравості та колірної температури, це робить його універсальним інструментом для творчих завдань, де якісне освітлення відіграє важливу роль.
Лампа ідеально підходить для фото- та відеознімання, її часто використовують фотографи, блогери, стилісти, візажісти, перукарі, тату майстра, косметологи та інші майстри beauty індустрії. З її допомогою Ви зможете робити якісніший і привабливіший контент, рівномірне освітлення не створюватиме тіні та світлини будуть максимально соковитими та яскравими, що допоможе Вам залучати більше клієнтів демонструючи свої роботи. Лампа має високий індекс кольору (Ra-96+), що допоможе в копіткій та детальній роботі.
Переваги:
- Застосування у мобільній фото- та відео-зйомці, детальній зйомці та як додаткове освітлення;
- Плавне регулювання яскравості та колірної температури за допомогою зручного пульта дистанційного керування;
- Можливість вибору різнобарвних кольорів;
- Наявність кріплення у комплекті, що дозволяє встановлення лампи на штатив.
Основна інформація:
- 17 статичних і 3 динамічних режимів;
- Висока яскравість і мінімальні тіні;
- Діапазон колірної температури від 2700K до 7000K;
- Високий індекс передавання кольору (CRI);
- Вбудований дифузор для м'якого освітлення;
- Зручне керування через пульт.
Характеристики:
- Тип: студійне освітлення
- Напруга: 220V 50/60Hz
- Нахил: 180 градусів
- Тип живлення: кабель з вилкою (незнімний) AC 110-220V
- Довжина кабелю: 170 см
- Пульт дистанційний: Так
- Розміри: 45х28 см
- Матеріал корпусу: ABS-пластик
- Колірна температура: 2700-7000K
- 17 статичних і 3 динамічних режими
Комплектація:
- Світлодіодна лампа
- Кріплення для лампи
- Пульт ДК
- Упаковка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Питание | Сеть 220В |
| Тип подсветки | Диодная |
| Особенности | Управление мощностью, Управление температурой свечения, Беспроводной пульт ДУ, Поворотная рама |
| Установка | На штатив |
| Діапазон колірної температури | Від 2700К до 7000К |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 450 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Цвет свечения | RGB |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Материал каркаса | пластик |
| Источник питания | Электричество |
| Форма светильника | Прямоугольная |
| Діапазон регулювання яскравості | Від 0% до 100% |
| Індекс кольоропередавання (CRI) | ≥ 96 |
- Цена: 1 765 ₴











