
❤️Плед толстовка двостороння халат з капюшоном і рукавами Hoodie Grant Onesize Бордовий
756 ₴
- В наличии
- Код: AAA-120133
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Плед толстовка двостороння халат з капюшоном і рукавами Hoodie Grant Onesize Бордовий»
Плед толстовка двостороння халат з капюшоном і рукавами Hoodie Grant Onesize Бордовий
Представляємо затишну і комфортну кофту з капюшоном, що поєднує в собі велику толстовку і теплу ковдру, що добре зігріває будинки в довгі зимові вечори або на відкритому повітрі. Толстовка зшита з ультра м'якого флісу, має розширений та вільний крій. Huggle Hoodie зроблена спеціально розмірі, тому підходить для будь-якої статури та статі.

Головні особливості Huggle Soft Hoodie:
- Ідеальне поєднання теплого пледа та комфортної толстовки з капюшоном;
- Тепле штучне хутро, яке ніжне і приємне для шкіри
- Велика кишеня зігріє руки та вмістить все необхідне;
- Підходить дорослим та дітям;
- Можна прати у пральній машині.
- Утеплена штучним хутром приємним для шкіри;
- Двосторонній варіант;
- Універсальний розмір;
- Можливість використання як ковдру;
- Комфортна та зручна.

Характеристики:
- Матеріал: фліс, штучне хутро
- Машинне прання: є
- Особливості: двостороння
- Розмір упаковки: 30x20x5 см
- Вага: 1 кг
Розмір товару:
- Довжина без урахування капюшона - 75 см
- Ширина без урахування рукавів - 70 см
- Рукав - 52 см
- Каптур - 30 см
* Увага! Колір і відтінок можуть відрізнятися залежно від налаштувань монітора (яскравість, контраст, насиченість), а також освітлення.
Huggle Hoodie дуже затишна. Візьміть її з собою в похід або просто релаксуйте будинки за переглядом улюблених фільмів - вона ідеально підійде для створення затишку та тепла!
| Основные | |
|---|---|
| Тип по составу | Искусственный |
| Цвет | Бордовый |
| Тематика декора, рисунка | Без декора |
| Ширина | 70 см |
| Длина | 89 см |
| Бахрома | Нет |
| Машинная стирка | Да |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Флис |
| Пол | Унисекс |
| Особенности | двостороння |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина рукава | 52 см |
- Цена: 756 ₴











