
❤️Туристичний складний стілець для кемпінгу, рибалки з підлокітниками, спинкою STD-05 76х50х51 см Бежевий
1 089 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-120129
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Туристичний складний стілець для кемпінгу, рибалки з підлокітниками, спинкою STD-05 76х50х51 см Бежевий»
Складний стілець STD-05 76х50х51 см Бежевий
Складний стілець, який можна скласти за один крок, що робить його зручним для перенесення та зберігання. Посилена конструкція дозволяє витримувати вагу до 150 кг. Стілець для рибалки оснащений тканиною Oxford 600D з подвійним шаром, яка є дихаючою та стійкою до розривів. Крім того, підлокітники виготовлені з легкого дерева.
Складні стільці виготовлені з подвійного шару тканини Oxford, що забезпечує комфорт та вентиляцію, а також стійкі до різних погодних умов, включаючи сонячне проміння, дощ та вологу. Зручний для сидіння та компактний за розмірами, цей кемпінговий стілець стане чудовим компаньйоном для відпочинку на природі з родиною чи друзями. Він ідеально підходить для походів, риболовлі, пікніків тощо.
Ці портативні стільці підходять не тільки для заднього двору, патіо, біля басейну, газону або саду, але й для маленьких приміщень. Ви можете насолоджуватися відпочинком на маленькому балконі вашої квартири з бістро-столиком. Легкий складний дизайн дозволяє легко переміщати та зберігати стілець.

Характеристики:
- Висота: 76 см
- Ширина: 50 см
- Довжина: 51 см
- Матеріал: Oxford 600D, дерево (для підлокітників)
- Максимальне навантаження: 150 кг
- Тип: Складний
- Призначення: Кемпінг, риболовля, пікніки, відпочинок на природі
- Особливості: Легкість транспортування, стійкість до погодних умов
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой и подлокотниками |
| Материал каркаса (опор) | Натуральное дерево |
| Материал сиденья | Oxford 600D |
| Материал спинки | Oxford 600D |
| Откидной столик на подлокотнике | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Ширина стула | 500 мм |
| Глубина стула | 510 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 760 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Бежевый |
- Цена: 1 089 ₴





