Получите эту позицию бесплатно при покупке «🤍Сушарка для одягу на радіатор 3270B 69х31х20см Горизонтальна»
Сушарка для одягу на радіатор 3270B 69х31х20см Горизонтальна
Переваги:
- Компактність
- Легко складається
- Місткість
- Якісні матеріали
- Кріплення для нижньої білизни
- Універсальність

Опис:
Цей незамінний аксесуар знайде своє місце в кожному будинку. Компактний пристрій дозволяє легко висушити білизну прямо у квартирі чи будинку, займаючи мінімум простору. Завдяки зручним кріпильним елементам сушарку можна зафіксувати в будь-якому місці, включно з батареєю, що значно прискорює процес висихання мокрого одягу. Встановлення пристрою займає мінімум часу, а після використання його легко зняти та заховати в шафі або коморі.
Виготовлена з високоякісного матеріалу, сушарка для білизни відмінно протистоїть механічним пошкодженням, впливу води та інших хімічних елементів. Це гарантує, що конструкція залишиться функціональною та привабливою навіть через багато років після використання. Надійність і довговічність цього пристрою роблять його ідеальним вибором для будь-якого господарства, забезпечуючи зручність і комфорт у процесі сушіння білизни.
Характеристики:
- Тип: Сушарка для одягу / Сушарка над батареєю
- Тримач для мілких речей: Так
- Матеріал: алюміній, пластик
- Розмір: 69х31.5х20.5см
- Вага : 0.5 кг
- Колір: Сірий
| Основные | |
|---|---|
| Тип сушилки | Для батарей отопления |
| Материал | Пластик |
| Рабочая длина сушилки, м | 31 и более |
| Максимальная нагрузка | 5 кг |
| Защита от случайного складывания | Да |
| Цвет | Белый |
| Держатели для мелких вещей | Да |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры в рабочем положении | |
| Длина | 690 мм |
| Ширина | 315 мм |
| Высота | 205 мм |
- Цена: 730 ₴








