
💙Переносне розкладне ліжко з подушкою та матрацом 200х70х30 см розкладачка для дому чи дачі Сірий
3 740 ₴
- В наличии
- Код: AAA-120118
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💙Переносне розкладне ліжко з подушкою та матрацом 200х70х30 см розкладачка для дому чи дачі Сірий»
Переносне розкладне ліжко з подушкою та матрацом 200х70х30 см
Ергономічна розкладачка-шезлонг є легкою та міцною, з надежною сталевою рамою, вкритою полімерною фарбою. Ніжки розкладачки мають широку основу-підошву і можуть регулюватися по висоті для стійкості та щоб не провалюватися у м'якому ґрунті. Матрац на розкладачку виготовлений із щільної тканини та наповнений поролоном, який закріплений усередині стібкою та не зміщується.
Тканина розкладачки міцна і водонепроникна, вона не схильна до механічних пошкоджень і не потребує особливого догляду. Вона стійка до забруднень та легко чиститься. Невеликий підголовник замінює повноцінну подушку, він кріпиться до матраца за допомогою липучок і легко переміщається на потрібний рівень.
Ця туристична розкладачка стане вам у нагоді для сну в кемпінгу. Складаний лежак зручно встановлювати в наметі, і на теплому та м'якому матраці спати комфортніше, ніж на землі у спальному мішку. На пікніку приємно відпочити у кріслі-шезлонгу. Лежак легко перетворюється з ліжка на стілець. Спинка легко перекладається із положення лежачи у напівлежачому або сидячому положенні.


Характеристики:
- Місце застосування Кемпінг на природі, Риболовля Поход Полювання, розкладачка для риболовлі, розкладачка для кемпінгу
- Навантаження максимальне 150 кг
- Довжина 200 см
- Ширина 70 см
- Висота 30 см
| Основные | |
|---|---|
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Комплектация матрасом | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Цвет | Серый |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры в разложенном виде | |
| Длина | 2000 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Высота | 300 мм |
| Комплектация | |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Съемный козырек от солнца | Нет |
| Подушка для отдыха | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Уровни регулировки подголовника | 5 |
- Цена: 3 740 ₴









