Получите эту позицию бесплатно при покупке «💛Художній набір для творчості: фломастери та олівці в кейсі, 220 предметів»
Художній набір для творчості: фломастери та олівці в кейсі, 220 предметів
Великий набір для малювання для дітей старше 3 років. Він складається зі 220 елементів, поміщених у барвисту естетичну алюмінієву скриньку, завдяки якій зменшується ризик втрати олівців, і водночас вона значно полегшує транспортування та використання набору дитиною, та не боїться ударів і падіння, що забезпечить довговічність. Завдяки скриньці у кожного елемента є своє місце.
Мультинабір для творчості допоможе дитині навчитися малювати, активізує її пізнавальну діяльність і втілить у життя її творчі ідеї. Малювання позитивно позначиться на розвитку дитячої уяви, фантазії, кмітливості, абстрактному мисленні, координації рухів, творчих навичок.
Переваги набору Mega Art Set 220 предмета:
- Багаторазмаїття приладдя, що знаходиться в наборі;
- Практична і міцна скринька для безпечного зберігання і переміщення;
- Осередки набору ергономічні - групи предметів розділені на секції;
- Легко використовувати і зберігати;
- Істотна економія під час купівлі набору, порівняно з придбанням товарів окремо.
Набір художника Mega Art Set наділений найважливішими розвивальними функціями:
- Підготовка руки до письма;
- Привчає до акуратності та дисципліни;
- Покращує дрібну моторику рук;
- Тренує уважність;
- Розвиває мовлення через тренування дрібної моторики.

Комплектація:
- 56 фломастерів
- 40 кольорових воскових олівців
- 40 кольорових масляних олівців
- 20 кольорових звичайних олівців
- 12 акварельних фарб
- 1 гумка
- 1 клей
- 5 скріпок
- 1 палітра для фарб
- 1 лінійка
- 1 простий олівець
- 1 механічний олівець
- 1 точилка
Переваги набору для малювання з мольбертом Super Mega Art Set 220 предмета:
- Зручний алюмінієвий кейс;
- Велика кількість предметів для малювання;
- Різноманітна палітра колірної гами;
- Привчає до організованості й акуратності;
- Якісне виконання кожного елемента;
- Безмежні можливості для творчості;
- Безпечне транспортування елементів;
- Усе художнє приладдя під рукою;
- Підійде для будь-якої вікової категорії;
- Чудовий варіант для подарунка.
Характеристики:
- Розмір кейса: 34х23х9 см
- Кейс: валізка-трансформер
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вид творчества | Рисование |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Упаковка | Кейс |
| Длина | 34 см |
| Ширина | 23 см |
| Высота | 9 см |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество в наборе | 220 шт |
| Основные | |
| Цвет корпуса | Світло-коричневий |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Для бумаги |
| Тип | Набор |
- Цена: 746 ₴












