НовинкаПодарок

💙Світлодіодна LED панель L-3560 прямокутна лампа для відео та фото, Студійне світло
1 610 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-120091
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💙Світлодіодна LED панель L-3560 прямокутна лампа для відео та фото, Студійне світло»
Світлодіодна LED панель L-3560 Студійна лампа для відео та фото
Студійне світло L-3560 – це професійне освітлювальне обладнання, розроблене з урахуванням потреб фотографів, відеографів та творчих професіоналів. Цей світильник надає широкий спектр функціональних можливостей та відрізняється високою якістю освітлення, що робить його незамінним інструментом для створення та редагування зображень та відеоконтенту.
Переваги:
- Регулювання яскравості та колірної температури;
- Висока яскравість та мінімальні тіні;
- Діапазон колірної температури від 3200K до 5600K;
- Високий індекс кольору (CRI);
- Вбудований дифузор для м'якого освітлення;
- Зручне керування через пульт.
Характеристики:
- Модель: L-3560
- Температура кольорів: 3000-6000K
- Розмір: 35*60cm
- Електроживлення: 50V
- Напруга: 110-220V
- Вага: 0.5 кг
- Джерело світла (лампочки): 1200 шт.
- TLCI(QA): ≥ 96
- Потужність: 60 Вт
- Вхід: 110-220 В
Комплектація:
- Прямокутна лампа LED
- Пульт дистанційного керування
- Кабель живлення
- Упаковка
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип подсветки | Диодная |
| Особенности | Поворотная рама, Управление мощностью, Беспроводной пульт ДУ, Управление температурой свечения |
| Мощность | 60 Вт |
| Установка | На штатив |
| Основные | |
| Источник питания | Электричество |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Материал каркаса | пластик |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Форма светильника | Прямоугольная |
| Цвет свечения | нейтральний, теплий, холодний білий |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 600 мм |
| Ширина | 350 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 610 ₴










