
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🧡Складна ванна для ніг з масажером для розслаблення LY-64 Ванночка-масажер Бежева»
Складна ванна для ніг з масажером для розслаблення LY-64

Гідромасажна ванна LY-64 розміром 50х41х42 см - це дивовижний пристрій, створений для того, щоб надати вам розслаблюючий і оздоровчий досвід масажу ніг прямо у вас вдома. Ця ванна поєднує в собі можливості масажу, гідротерапії та комфорту, щоб допомогти вам зняти напругу, покращити кровообіг і розслабитися після довгого дня.
Ванночка для ніг створена з урахуванням форми та структури ніг, забезпечуючи комфортне положення та максимальне відчуття задоволення під час процедури. Вбудовані масажні елементи представлені роликами, кульками, які допомагають стимулювати активні точки на стопах і підошвах, сприяючи розслабленню м'язів і поліпшенню кровообігу.
Переваги:
- Ергономічний дизайн
- Масажні функції
- Зручність використання
- Легко розкладається та складається
- Компактні розміри
- Є ручка для перенесення
Характеристики:
- Тип: масажна ванна для ніг / ванна для ніг
- Матеріал: поліпропілен, термопластична гума;
- Вага всього близько 1,5 кг
- Об'єм: 20 л
- Розмір у розкладеному вигляді: 50х41х42 см
- Розмір у складеному вигляді: 50х41х7 см
- Колір коричневий
Комплектація:
- Гідромасажна ванна для ніг LY-64
- Упаковка
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Массажная ванночка |
| Функциональность массажера | Роликовый массаж |
| Область применения массажера | Ступни, Пальцы ног |
| Цвет корпуса | Бежевый |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Дисплей | Нет |
| Массажная поверхность дна ванночки | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 420 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глубина | 410 мм |
- Цена: 916 ₴








