
💜Професійна подвійна лампа для манікюру SUN-669 48Вт, для сушіння гелів та гель лаків, Біла
1 050 ₴
- В наличии
- Код: AAA-119985
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💜Професійна подвійна лампа для манікюру SUN-669 48Вт, для сушіння гелів та гель лаків, Біла»

Професійна LED-лампа для сушіння гелів та гель лаків SUN 669 UV+LED 48Wt
Новинка в нігтьовому сервісі - лампа для сушіння гель-лаку на пальцях двох рук чи ніг одночасно. Лампа призначена для полімеризації гель-лаків (шеллак), нарощування нігтів та будь-яких покриттів, до складу яких входить гель (наприклад, біогель). UV LED лампа, яка відмінно підійде не тільки для дому, але і для салонів краси.
Лампа SUN 669 - цей інноваційний прилад зі стильним та ефективним дизайном та стратегічно розміщеним світлодіодами забезпечує швидке та якісне сушіння нігтів. Чотири налаштування таймера дозволяють вибрати інший час відповідно до типів гелів для нігтів, щоб покращити якість ваших нігтів.
Особливості Sun 669:
- додаткове охолодження за допомогою вентиляційної системи
- знімний магнітний лоток, що легко миється і зручний як для манікюру, так і для педикюру.
- розумне автоматичне розпізнавання автоматично вимикається відновлення двох типів світлового джерела.
Характеристики:
- Тип: UV/LED - лампа для нігтів
- Країна виробник: Китай
- Потужність: 48 Вт
- Напруга: 100-240 В
- Номінальний вихід: В DC 24 V 1.5A
- Кількість світлодіодів: 24
- 4 таймери роботи: 10 с, 30 с, 60 с , Режим енергозбереження 99 с
- Ресурс роботи: 50 000 годин
- Розмір: 280 x 215 x 90 мм
Комплектація:
- LED лампа SUN 669
- кабель
- інструкція
| Основные | |
|---|---|
| Вид оборудования | LED/UV |
| Мощность лампы для сушки ногтей | 48 Вт |
| Дополнительные функции | Выдвижное дно, Таймер, Вентилятор |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Максимальное время установки таймера | 99 сек |
| Срок службы ламп | 50000 час |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Количество светодиодов | 24 шт |
| Комплектация | |
| Дисплей | Да |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Таймер | Да |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 280 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Высота | 90 мм |
- Цена: 1 050 ₴









