
🖤Полиця етажерка для підлоги DZD-3F, 3 яруси, органайзер на колесах, 71х35х89см Чорна
1 759 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-119959
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🖤Полиця етажерка для підлоги DZD-3F, 3 яруси, органайзер на колесах, 71х35х89см Чорна»
Полиця етажерка для підлоги DZD-3F, 3 яруси, на колесах, 71х35х89см
Складна металева стійка з трьома полицями розміром на колесах - зручне придбання для любителів практичних та компактних меблів. Вона чудово підходить для оптимізації простору, економії місця та створення затишної обстановки, що сприяє креативності.
Ця стійка ідеально впишеться в сучасний мінімалістичний інтер'єр. Завдяки своєму оригінальному дизайну вона припаде до смаку цінителям нестандартних рішень і підійде як для офісного, так і для житлового приміщення. Високоякісні матеріали та фурнітура забезпечують надійність, довговічність та привабливий зовнішній вигляд на довгі роки.

Переваги:
- Компактність та функціональність: ідеальне використання простору.
- Сучасний дизайн: підходить для будь-якого мінімалістичного інтер'єру.
- Багатофункціональність: може використовуватись як стелаж, стійка для зберігання або перегородка.
- Мобільність: має колеса для легкого переміщення та зміни розташування.
- Висока якість матеріалів: стійка надійна та довговічна.
- Легке складання: просто і швидко збирається.
Характеристики:
- Тип: металева стойка на колесах
- Тип стійки: підлогова
- Кількість ярусів: 3
- матеріал: метал
- Розміри: 71х35х89 см
Комплектація:
Полиця етажерка на колесах DZD-3F
Упаковка.
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Универсальное |
| Количество отделений | 4 |
| Ширина | 71 см |
| Глубина | 35 см |
| Высота | 89 см |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка |
| Основной цвет | Черный |
| Цвет покрытия | Черный |
| Количество ярусов (полок) | 3 |
| Тип установки | Напольная |
| Форма полки | прямая |
| Форма этажерки | прямая |
| Корпус (каркас) | металл |
| Количество ножек | 4 шт |
| Полки | металл |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
- Цена: 1 759 ₴







