
🖤Полиця етажерка для підлоги стелаж органайзер у ванну YJ-023-3F, 3 яруси, на колесах, 38х27х68см Білий
1 145 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-119926
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🖤Полиця етажерка для підлоги стелаж органайзер у ванну YJ-023-3F, 3 яруси, на колесах, 38х27х68см Білий»
Полиця етажерка у ванну YJ-023-3F, 3 яруси, на колесах, 38х27х68см
Етажерка складається з трьох полиць з бортиками, що забезпечує безпеку аксесуарів від падіння. Дизайн розроблений відповідно до сучасного інтер'єру. Етажерка виготовлена з якісних матеріалів, що забезпечує її тривалий термін служби. Етажерка оснащена коліщатками для зручності для переміщення квартирою.
Функціональна етажерка на колесах – знахідка для тих, хто шукає компактні та ергономічні меблі. Це оптимальне рішення для раціонального використання простору з економією вільного місця та створенням обстановки, що сприяє творчості. Стелаж можна з однаковим успіхом використовувати в офісі чи квартирі. Етажерка на колесах – універсальна та практична. Це багатозадачна модель, яка дозволить організувати легку обстановку та забезпечити простий доступ до потрібних речей будь-де.
З однаковим успіхом вона може використовуватися як:
- Стелажу для зберігання. Тут можна розміщувати книги, блокноти, папки з документами та інші дрібні речі.
- Підставки. Наприклад, під посуд, ящики, фоторамки, горщики для квітів.
- Перегородки. Як розмежувач простору, цей стелаж відмінно підійде для невеликих квартир та офісів, де потрібен простий та мобільний поділ кімнати на кілька зон.
Характеристики:
- Тип: етажерка на колесах
- Форма: Прямокутна
- Розміри: 38х27х68см
- Кількість полиць: 3
Комплектація:
- Полиці 3 шт
- Елементи кріплення
- Упаковка: Заводське пакування
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | этажерка |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления тумбы | |
| Ножки | пластик |
| Материал изготовления стеллажа | |
| Корпус (каркас) | металл, пластик |
| Полки | пластик |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Универсальное |
| Высота | 680 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Глубина | 240 мм |
| Количество отделений | 3 |
| Тип опор | колеса |
| Основной цвет | Белый |
| Цвет покрытия | Белый |
| Количество ярусов (полок) | 3 |
| Тип установки | Напольная |
| Форма полки | прямая |
| Форма этажерки | прямая |
| Количество ножек | 4 шт |
- Цена: 1 145 ₴







