
🤍Шафа для одягу та взуття модульна пластикова на 4 секції 37х37х73см Cube Cabinet 30009
1 140 ₴
- В наличии
- Код: AAA-119925
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🤍Шафа для одягу та взуття модульна пластикова на 4 секції 37х37х73см Cube Cabinet 30009»
Шафа для одягу та взуття модульна пластикова на 4 секції 37х37х73см Cube Cabinet 30009
Збірна пластикова універсальна шафа органайзер Cube Cabinet 30009 – це найкраще рішення, якщо ви шукаєте шафу в орендовану квартиру, в гуртожиток або у власний будинок. Поміщається у вітальню, спальню, дитячу кімнату для зберігання одягу, взуття, книг, журналів, канцелярії, іграшок... Шафа складана з поліпропілену - легко збирається і розбирається, займає мінімум місця в кімнаті. Його так само можна брати із собою у тривалу поїздку за місто, на дачу. А студенту, який проживає в гуртожитку, цей предмет меблів просто як паличка виручалочка, адже ваші речі завжди будуть акуратно складені.
Переваги:
• Простота установки і транспортування, тому підходить для частих переїздів
• Можна розмістити у будь-якому зручному для вас місці
• Для складання такої шафи не потрібно ніяких інструментів
• Легко збирати і розбирати
• Легкий і водонепроникний
• Ефективне видалення пилу та плям
• Привабливий, стильний і міцний
• Добре поєднується з більшістю стилів декору, від традиційних до сучасних
• Кращий варіант подарунка для вашої родини
Характеристики:
- Колір: чорний з білим (матовий)
- Розмір в зібраному стані: 37x37x73 см
- Розмір упаковки (картонний короб): 41*37*11 см
- Кожен кубик витримує до 10 кг ваги
- Матеріал: АВС пластик (пластикова плівка), метал
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | шкаф для обуви |
| Форма шкафа | прямой |
| Количество полок (отделений) для обуви | 4 шт |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 370 мм |
| Глубина | 370 мм |
| Высота | 730 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Чорно-білий |
| Количество отделений | 4 |
- Цена: 1 140 ₴






