
💙Подвійна вішалка-полиця для одягу та взуття TW608, 2 полиці, на колесах,150х57х110 см Чорний
964 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-119924
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💙Подвійна вішалка-полиця для одягу та взуття TW608, 2 полиці, на колесах,150х57х110 см Чорний»
Подвійна вішалка-полиця для одягу та взуття TW608
Зручна подвійна підлогова вішалка для одягу замінить класичну шафу, підходить для речей будь-якої довжини. За допомогою цієї моделі організуйте зберігання плащів, пальт, суконь та іншого одягу, що вимагає простору. Додатково для зручності передбачена містка полиця для зберігання речей у шухлядах. Тут також можна організувати зберігання взуття.
Стійка для одягу має просту надійну конструкцію. Збирається така вішалка для одягу підлогова всього за 10 хвилин без застосування інструменту і додаткового кріплення. Якщо вам потрібна надійна вішалка в передпокій, яка візуально матиме легкий і не громіздкий вигляд, ця модель буде найкращим варіантом.
Характеристики:
- Тип: полиця для взуття
- Форма: прямокутна
- Конструкція: відкрита
- Матеріал корпусу: метал, пластик
- Кількість полиць: 2
- Розміри: висота 150см, глибина 57см, ширина 110 см
- Колір: чорний
Комплектація:
- Полиця для взуття
- Упаковка
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Пластик |
| Длина | 1100 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Высота | 1500 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Наличие выдвижных ящиков | Нет |
| Наличие дверок | Нет |
| Количество полок (отделений) для обуви | 2 шт. |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Универсальная |
| Тип опор | Колесики |
| Тип вешалки | Напольная |
| Корпус (каркас) | металл, пластик |
- Цена: 964 ₴





