НовинкаПодарок

💜Вішалка-стійка для одягу Double Pole DC-0025 подвійна телескопічна на колесах 155x75x35 см Чорний
874 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-119912
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💜Вішалка-стійка для одягу Double Pole DC-0025 подвійна телескопічна на колесах 155x75x35 см Чорний»
Вішалка-стійка для одягу Double Pole DC-0025 подвійна телескопічна на колесах 155x75x35 см
Телескопічна стійка для одягу Double Pole DC-0025 — повністю збірна, і її можна подовжити та зробити вищою, або ж зробити вже або нижче. Трубки стійки Double Pole виготовлені з алюмінію, стійка навіть у складанні важить не більш ніж 1,5 кг. Пластикові заглушки на кінцях труб, зібраної конструкції, захистять одяг і запобігають випадковому падінню одягу, якщо він буде просто накинута на стійку.
Переваги:
- Досить габаритна, для розміщення більшої кількості одягу;
- Компактна, завглибшки, для збереження простору;
- Має легку вагу;
- Легке та досить швидке збирання;
- Не вимагає використання додаткових інструментів (тільки руки);
- Завдяки коліщаткам легко транспортується навіть завантаженою;
- Подвійна стійка;
- Поперечні невеликі перекладини;
- У нижній частині стійки невелика пілочка для взуття;
- Пластикові заглушки на труби.
Характеристики:
- Максимальне навантаження: до 30 кг
- Матеріал: неіржавка сталь, пластик
- Розмір: 155х75х35см
Комплектація:
- Стійка для одягу Double Pole DC-0025
- Упаковка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип вешалки | Напольная |
| Тип опор | Колесики |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для дома |
| Комплектация | |
| Штанга для одежды | 2 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | металл, пластик |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 750 мм |
| Глубина | 350 мм |
| Высота | 1550 мм |
Информация для заказа
- Цена: 874 ₴






