НовинкаПодарок

🧡Універсальна складана тканинна шафа для дому 8864 175x75x45см для одягу та взуття Коричневий
870 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-119911
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🧡Універсальна складана тканинна шафа для дому 8864 175x75x45см для одягу та взуття Коричневий»
Універсальна складана тканинна шафа для дому 8864 175x75x45см
Шафа-органайзер тканинний допоможе вам організувати та підтримувати порядок у вашому будинку. Особливо актуальна купівля подібної шафи у квартири, орендовані гуртожитки, а також на дачу, де немає необхідності купувати добротну дорогу шафу.
Особливості:
- Шафа, що монтується, тканинна «8864» досить швидко і легко.
- Завдяки легкості конструкції пересування з місця на місце під силу одній людині
- Каркас збірної складається із металевих трубок. Зверху каркас закривається тканинним чохлом.
- Шафа має 1 полицю зверху. Також в комплект входить штанга для вішалок-плічок
Характеристики:
- Матеріал: щільна тканина
- Каркас: металеві трубки + пластикові перехідники
- Матеріал чохла: спанбонд
- Тип: тканинна шафа
- Призначення: для зберігання одягу
- Габарити: 75 х 45 х 145 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | полка для обуви |
| Форма шкафа | прямой |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Коричневый |
| Цвет (оттенок) мебели | Коричневый |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 75 мм |
| Глубина | 45 мм |
| Высота | 145 мм |
| Материал изготовления | |
| Фасады | ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | метал, пластик, текстиль |
Информация для заказа
- Цена: 870 ₴






