
🖤Вертикальна підлогова вішалка для взуття та одягу 5 рівнів полиць 0098-80 Органайзер стелаж Чорний
830 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-119909
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🖤Вертикальна підлогова вішалка для взуття та одягу 5 рівнів полиць 0098-80 Органайзер стелаж Чорний»
Вертикальна підлогова вішалка для взуття та одягу 4 рівнів полиць 0098-80

Мобільна вішалка пересувна Multifunctional Shoe & Hat Rack призначена для акуратного та компактного зберігання вашого гардеробу. Лаконічний дизайн стійки поєднується з будь-яким стилем інтер'єру, ідеально підходить для балконів, вбиралень і пралень. Стане практичним доповненням квартири, заміського будинку чи дачі. Зручна міцна мобільна вішалка на коліщатках. Під одягом на поличках вішалки зручно зберігати взуття, аксесуари та інші предмети. Зручна міцна мобільна вішалка. Під одягом на поличках вішалки зручно зберігати взуття, аксесуари та інші предмети.
Особливості:
- Багаторівнева полиця для взуття, невелика займана площа та велика місткість, можуть зберігати взуття всіх розмірів.
- Стабільний і міцний каркас.
- Вибір високоякісного матеріалу з поліпропілену, безпечного та нетоксичного.
- Підходить для коридору, ванної кімнати, вітальні тощо.
- Заокруглені кути призначені для запобігання ударам.
Характеристики:
- Тип: вішалка для взуття та одягу
- Тип: підлогова
- Ширина: 80 см
- Висота: 153 см
- Глибина: 26 см
- 5 полиць
- Колір: чорний
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип вешалки | Напольная |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для одежды |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 260 мм |
| Высота | 1530 мм |
| Длина | 800 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Кількість полиць | 5 |
- Цена: 830 ₴



