НовинкаПодарок

🤍Вертикальна підлогова вішалка для взуття та одягу 4 рівні полиць 0097-80 Органайзер стелаж Білий
980 ₴
- В наличии
- Код: AAA-119908
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🤍Вертикальна підлогова вішалка для взуття та одягу 4 рівні полиць 0097-80 Органайзер стелаж Білий»
Вертикальна підлогова вішалка для взуття та одягу 4 рівні полиць 0097-80

Підлогова вішалка для одягу з 4-рівневою просторою стійкою для речей і 16 гачками. Основне завдання стійки для одягу: зберегти форму одягу.
Особливості:
- Багаторівнева полиця для взуття, невелика займана площа та велика місткість, можуть зберігати взуття всіх розмірів.
- Стабільний і міцний каркас.
- Вибір високоякісного матеріалу з поліпропілену, безпечного та нетоксичного.
- Підходить для коридору, ванної кімнати, вітальні тощо.
- Заокруглені кути призначені для запобігання ударам.
Характеристики:
- Тип: вішалка для взуття та одягу
- Тип: підлогова
- Ширина: 80 см
- Висота: 170 см
- Глибина: 26 см
- 4 полиці
- Максимальне навантаження: 20 кг
- Колір: білий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Напольная |
| Назначение | Для одежды |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 260 мм |
| Высота | 1700 мм |
| Длина | 800 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Кількість полиць | 4 |
Информация для заказа
- Цена: 980 ₴


