НовинкаПодарок

🖤Вішалка стійка для одягу підлогова телескопічна, полиця органайзер для взуття на колесах 80×42×180см Чорний
816 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-119906
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🖤Вішалка стійка для одягу підлогова телескопічна, полиця органайзер для взуття на колесах 80×42×180см Чорний»

Вішалка стійка для одягу підлогова телескопічна, полиця органайзер для взуття 80×42×180см
Вішалка для одягу з міцного металу з чорним елегантним дизайном і зручною установкою ідеально підходить для оптимізації простору і зберігання різних предметів гардеробу в різних приміщеннях.
Переваги:
Зручна полиця для взуття та коробок;
Можливість зберігання речей різних розмірів;
Виготовлено із міцного металу;
Стильний додаток до інтер’єру;
Дві вішалки різної висоти;
Легке пересування на коліщатках
Характеристики:
- Тип: вішалка для взуття та одягу
- Тип: підлогова
- Ширина: 80 см
- Висота: 180 см
- Глибина: 42 см
- Полиця для взуття, невелика площа та велика місткість, можуть зберігати взуття всіх розмірів.
- Вішалка для одягу
- Матеріал: метал
- Колір: чорний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Металл |
| Длина | 80 см |
| Ширина | 42 см |
| Высота | 180 см |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Универсальная |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Тип опор | Колесики |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Да |
| Тип вешалки | Напольная |
Информация для заказа
- Цена: 816 ₴








