НовинкаПодарок

Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🖤Кутова вішалка для підлоги для одягу 180х45х45 см стійка для речей 3 яруси 9603»
Кутова вішалка для підлоги для одягу 180х45х45 см стійка для речей 3 яруси 9603
Вішалка в передпокій Corner Hanger – це інноваційне рішення для ефективного використання кутового простору у гардеробі. Вона являє собою спеціальну конструкцію, яка дозволяє вішати та організовувати одяг у кутку.
Стійка для одягу Corner Hanger забезпечує зручність та компактність, особливо в тих випадках, коли простір у будинку обмежений. Ви можете поставити цю вішалку в кутку шафи або стіни, зберігаючи місце та максимізуючи його використання.
Переваги:
- Ефективне використання кутового простору.
- Компактність та економія місця.
- Міцна та надійна конструкція.
- Зручний доступ до одягу.
- Естетично привабливий дизайн.
- Багатофункціональне використання.
- Оптимізація організації гардеробу.
Характеристики:
- Тип товару: вішалка для одягу для підлоги / вішалка для підлоги
- Призначення: для передпокою, для одягу, для взуття.
- Матеріал: Метал
- Розмір: 180 х 45 х 45 см
- Колір каркасу: чорний

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Назначение | Универсальная |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Тип вешалки | Напольная |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 450 мм |
| Высота | 1800 мм |
| Длина | 450 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Металл |
| Кількість полиць | 3 |
Информация для заказа
- Цена: 809 ₴


