
💙Полиця для взуття SKLM-17-8 Стійка-органайзер для зберігання взуття, 8 полиць 150 х 26 х 56 см
695 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-119902
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💙Полиця для взуття SKLM-17-8 Стійка-органайзер для зберігання взуття, 8 полиць 150 х 26 х 56 см»
Полиця для взуття SKLM-17-8, 8 ярусів 150 х 26 х 56 см
Полиця для взуття SKLM-17-8 ― просте рішення для зберігання Вашого взуття! Полиця спеціально сконструйована для зручного та безпечного зберігання взуття всіх розмірів. Кожна секція має достатній простір для зберігання пар взуття різного розміру та типу. Полиця легко монтується і займає мінімум місця у вашому приміщенні, що робить його ідеальним рішенням для будь-якого будинку чи офісу.
Завдяки своїй простоті та функціональності цей новий полк для взуття стане незамінним помічником у вашому будинку. Полиця для взуття SKLM-17-8 зручно використовувати для великої кількості взуття вдома, на дачі або в громадському місці. Відкрита конструкція полиці сприяє зручному доступу та гарному провітрюванню взуття. Полиця розбірна завдяки чому можна зібрати дві окремі полиці на два яруси.
Характеристики:
- Тип: полиця для взуття
- Колір: чорний
- Форма: прямокутна
- Конструкція: відкрита
- Матеріал трубок: метал
- Матеріал корпусу: пластик
- Кількість ярусів: 8
- Розміри: 150 х 26 х 56 см
- Колір: чорний
Комплектація:
- Полиця для взуття
- Упаковка
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | полка для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Форма шкафа | прямой |
| Количество полок (отделений) для обуви | 8 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 560 мм |
| Глубина | 260 мм |
| Высота | 1500 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | пластик |
| Полки | металл, пластик |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
- Цена: 695 ₴





