Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🖤Полиця над унітазом стелаж органайзер у ванну на 3 яруси 155х47х25 Чорний»
Полиця над унітазом стелаж органайзер у ванну на 3 яруси 155х47х25 Чорний
Багатофункціональний стелаж для ванної або балкона з 3 ярусами – це практичне та стильне рішення для організації простору у вашому будинку. Він ідеально підходить для розміщення різних предметів, будь то засоби для чищення, косметика, лазневе приладдя або господарські аксесуари. Завдяки своїй компактній та елегантній конструкції, стелаж ефективно використовує простір, забезпечуючи зручність та порядок.
Переваги:
- Ефективне використання місця: Ідеальний для невеликих ванних кімнат, що дозволяє оптимізувати кожен сантиметр простору.
- Стабільність та безпека: У комплект входять тримачі для надійного кріплення стелажу до стіни, що забезпечує його стійкість.
- Гнучка конфігурація: Підставки, що регулюються, дозволяють адаптувати стелаж під різні потреби.
- Безпека: Згладжені кути конструкції запобігають травмам при використанні.
- Легкість складання: Стелаж легко збирається без необхідності у спеціальних інструментах.

Характеристики:
- Тип: Стелаж над унітазом / полиця у ванну
- Матеріал: пластик, нержавіюча сталь
- Колір: чорний
- Розмір: 47х25х155 см
- Тип опор: ніжки
- Кількість ярусів (полиць): 3
- Максимальне навантаження на полицю: до 15 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип мебели | полка |
| Форма полки | прямая |
| Тип установки | Напольная |
| Количество ярусов (полок) | 3 |
| Количество ножек | 4 шт |
| Основной цвет | Черный |
| Цвет покрытия | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 470 мм |
| Глубина | 250 мм |
| Высота | 1550 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | нержавеющая сталь |
| Ножки | нержавеющая сталь |
| Дополнительные характеристики | |
| Влагоустойчивость | Да |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Универсальное |
| Количество отделений | 3 |
Информация для заказа
- Цена: 718 ₴








