НовинкаПодарок

🖤Кутова полиця етажерка для підлоги стелаж органайзер у ванну на 4 яруси з колесами Чорна
695 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-119890
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🖤Кутова полиця етажерка для підлоги стелаж органайзер у ванну на 4 яруси з колесами Чорна»
Кутова полиця етажерка для підлоги стелаж органайзер у ванну на 4 яруси з колесами Чорна
Кутовий стелаж для зберігання речей - зручне та компактне рішення для оптимального використання кутового простору. Стильний і функціональний дизайн цього стелажу дозволяє ефективно організувати зберігання різних предметів, заощадивши цінний простір у вашому інтер'єрі.
Основне:
- Простий і акуратний дизайн акуратно вписується в кут вашого душу або у ванну.
- Виготовлена з міцних і довговічних матеріалівяк-от високоякісний пластик.
- Стійка до впливу води та вологи, забезпечуючи довгий термін експлуатації.
- Кутова форма стійки дає змогу оптимально використовувати простір біля ванни.
- Компактні розміри й ергономічний дизайн забезпечують зручність використання й легкість у встановленні.
- Гладка поверхня забезпечує легкість очищення й підтримує гігієнічність ванної кімнати.
- Має кілька полиць або рівнів для розміщення різних предметів, як-от шампуні, гелі, мочалки та інші аксесуари.
- Додаткові гачки або тримачі можуть використовуватися для вішалок або рушників.
- Естетичний дизайн стійки надає ванній кімнаті сучасного та доглянутого вигляду.
- Підходить для більшості ванн і душових кабін, забезпечуючи зручність зберігання за мінімального використання простору.

Характеристики:
- Матеріал: пластик, нержавіюча сталь
- Колір: чорний
- Розмір: 88х26х26см (36см ширина)
- Тип опор: коліщатка
- Кількість ярусів (полиць): 4
Комплектація:
- кутова полиця у ванну
- упаковка
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип мебели | этажерка |
| Форма полки | угловая |
| Форма этажерки | угловая |
| Тип установки | Напольная |
| Количество ярусов (полок) | 4 |
| Основной цвет | Черный |
| Цвет покрытия | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 260 мм |
| Глубина | 260 мм |
| Высота | 880 мм |
| Материал изготовления | |
| Полки | пластик |
| Ножки | нержавеющая сталь |
| Дополнительные характеристики | |
| Влагоустойчивость | Да |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Универсальное |
| Количество отделений | 4 |
Информация для заказа
- Цена: 695 ₴










