
💙Полиця для взуття SKLM-16-5 Стійка-органайзер для зберігання взуття з 5 полицями 56 х 28 х 97 см
639 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-119722
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💙Полиця для взуття SKLM-16-5 Стійка-органайзер для зберігання взуття з 5 полицями 56 х 28 х 97 см»
Полиця для взуття SKLM-16-5 з 5 полицям 56 х 28 х 97 см
Полиця для взуття New shoe rack представляє собою практичний та стильний взуттєвий стелаж, який відмінно впишеться в будь-який інтер'єр та забезпечить ефективний порядок у зберіганні взуття. Виготовлена з високоякісних матеріалів, полиця володіє міцністю та стійкістю до ваги, забезпечуючи довгий термін служби. Сучасний та елегантний дизайн стелажа додає стиль та гармонію до інтер'єру приміщення.
Взуттєва полиця має 5 ярусів. Зручно розміщає взуття різних типів, включаючи чоботи, туфлі, кросівки та інші види взуття. Легка установка та монтаж дозволяють швидко зібрати стелаж без необхідності використання складних інструментів. Вертикальне зберігання допоможе заощадити простір у вашому будинку.
Характеристики:
- Тип: підставка для взуття / поличка для взуття
- Матеріал трубок: метал
- Матеріал корпусу: пластик
- Кількість рівнів: 5
- Висота полиць: 16 см
- Розміри: 56 х 28 х 97 см
- Колір: чорний
Комплектація:
- Полиця для взуття
- Упаковка
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | полка для обуви |
| Форма шкафа | прямой |
| Количество полок (отделений) для обуви | 5 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Серебристый |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 560 мм |
| Глубина | 280 мм |
| Высота | 970 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | пластик |
| Полки | металл |
| Ножки | металл |
- Цена: 639 ₴






