
💙Полиця для взуття SKLM-20 Стійка-органайзер для зберігання взуття з 4 полицями Чорна
499 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-119706
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💙Полиця для взуття SKLM-20 Стійка-органайзер для зберігання взуття з 4 полицями Чорна»
Полиця для взуття SKLM-20 Стійка-органайзер для зберігання взуття з 4 полицями
Вітайте лад і функціональність у вашому домі з цією стильною чорною багатоярусною полицею для взуття. Виготовлена з високоякісних сталевих труб з антикорозійним покриттям, вона забезпечує надійну та довговічну підтримку для вашого взуття. Ковпачки на ніжках запобігають ковзанню й захищають підлогу від пошкоджень.
Ця полиця також ідеально підходить для зберігання аксесуарів та інших предметів завдяки зручній полиці на верхньому рівні. Решітчаста конструкція сприяє швидкому висиханню та провітрюванню взуття, роблячи його ідеальним рішенням для будь-якого сезону. Відстань між полицями становить 18 см, що забезпечує вдосталь місця для зберігання як літнього, так і зимового взуття.
Етажерка з металу може використовуватися не тільки в передпокої, але й у будь-якій іншій кімнаті вашого будинку або на балконі. Її простий і лаконічний дизайн легко впишеться в будь-який інтер'єр, надаючи йому функціональності й естетичності.
Характеристики:
- Матеріал: метал, пластик
- Висота: 57 см
- Ширина: 41 см
- Глибина: 19 см
- Кількість секцій: 4
- Колір: чорний
Ця полиця для взуття не вимагає особливого догляду та легко миється за допомогою звичайної вологої ганчірки, забезпечуючи вам зручність і простоту у використанні.
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | полка для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Форма шкафа | прямой |
| Количество полок (отделений) для обуви | 4 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Черный |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 410 мм |
| Глубина | 190 мм |
| Высота | 570 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | металл, пластик |
- Цена: 499 ₴







