Новинка

💙Міський універсальний рюкзак для підлітків та дорослих, з відділенням для ноуту 17", Хакі
998 ₴
- В наличии
- Код: AAA-119546
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

Міський універсальний рюкзак
Міський рюкзак – це високоякісний та надійний рюкзак з великими та місткими кишенями.
Ця модель вважається універсальною та відмінно підійде як для піших прогулянок містом, для подорожей та занять спортом.
Дана модель ідеально підходить як для туризму активного відпочинку так і для міських умов і дуже гарний вибір для школярів . У даної моделі гарна тверда ортопедична спинка.

Особливості:
- Вологостійкий, легкий, вміщує А4
- Розміри: 28 х 38 х 14 см
- Підходить для ноутбуків діагоналлю до 17 дюймів.
- Посилена ручка для перенесення
- Якісна фурнітура та міцні шви
- Регульовані лямки
- Місткий: має два основні відділення, дві невеликі передні кишені, внутрішню кишеню для ноутбука, задню кишеню-антивор під спинкою і бічні кишені для води.
- Матеріал: щільна тканина, що не промокає, — поліестер.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Городской |
| Материал | Полиэстер |
| Особенности | Карман для ноутбука, Совместим с форматом А4 |
| Цвет | Хаки |
| Глубина | 14 см |
| Высота | 38 см |
| Ширина | 28 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые, Верхний, Задний |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Средний |
Информация для заказа
- Цена: 998 ₴





