Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Мультиварка скороварка SOKANY SK-2403 9л 1200Вт Сіра»
Скороварка SOKANY SK-2403 9л 1200Вт
Sokany SK-2403 - це електрична мультиварка-скороварка з об'ємом чаші 9 літрів і потужністю 1200 Вт. Ця модель ідеально підходить для приготування великих порцій страв для великих сімей або дружніх компаній.
Завдяки високій потужності, ця мультиварка забезпечує більш швидке приготування їжі, що дає змогу економити ваш час. Корпус моделі виготовлено з міцної неіржавкої сталі, що гарантує довговічність і ефективність цього побутового приладу.

Переваги:
- Велика місткість чаші - 9 літрів, що дає змогу готувати об'ємні страви для великої компанії.
- Висока потужність - 1200 Вт, забезпечує швидке та ефективне приготування їжі.
- Конструкція з нержавіючої сталі гарантує довговічність використання.
- Кришка закривається на замок для додаткової безпеки.
- Можливість миття чаші в посудомийній машині для зручного очищення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sokany |
| Назначение | Бытовое |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Торговые магазины |
| Тип прибора | Скороварка/мультиварка |
| Объем | 9 л |
| Тип управления | Электронное |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Покрытие чаши | Антипригарное |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь, Пластик |
| Количество программ приготовления | 10 |
| Цвет корпуса | Серый |
| Состояние | Новое |
| Программы приготовления и функции | |
| Крупа | Да |
| Каша | Да |
| Тушение | Да |
| Выпечка | Да |
| Функция подогрева | Да |
| Наличие антипригарного покрытия | Да |
| Дисплей | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 390 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Глубина | 330 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 998 ₴







