
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🔥Портативна туристична газова плита гриль під балон у валізі BDZ-290A 2.2KW»
Портативна туристична газова плита гриль під балон у валізі BDZ-290A 2.2KW
Похідна портативна газова плита-гриль барбекю з п'єзопідпалом міні пальник туристичний, з ґратами та шампурами
Пропонуємо Вам приємне рішення, такої незручності ― газові грилі барбекю вони мобільні та прості у використанні, абсолютно безпечні в експлуатації та багатофункціональні.
Якщо Ви хороший мисливець або затятий рибалка, власник заміського будинку чи дачі, любитель смачно та швидко поїсть, то цей газовий гриль те, що потрібно.
Відмінно підходить для туризму та активного відпочинку
Портативний газовий пальник - просто знахідка для туристів, рибалок, геологів, далекобійників і навіть дачників.
Одним словом, для людей, які різною мірою стикаються з похідними умовами.
З її допомогою можна без особливих зусиль приготувати їжу або зігріти чай, а ось без неї довелося б безліч сил і часу витрачати на пошук і збирання дров, а потім і на їхнє розпалювання.

ПЕРЕВАГИ:
Портативна та легка газова плита для туристів, рибалок та активного відпочинку;
Дає відмінну теплову ефективність та супер сильну вогневу міць;
З високою енергією п'єзоелектричне керамічне запалювання;
Кейс для зберігання та перенесення.

Характеристики:
- Тип: Плита газова туристична
- Паливо: Пропан, Бутан
- Витрата газу: 100г / год, 1 балона вистачає трохи більше, ніж 2 години.
- Тип нагрівальних елементів (конфорки): ТЕН
- Тип управління: поворотні перемикачі
- Потужність: 2200 Вт
- П'єзопідпал
- Використання: На вулиці
- Розміри: 43.5 х 26 х 11.5 см
- Розмір кейсу: 45 х 37 х 12.8 см
- Вага: 4.15кг
Комплектація:
1 х Портативний газовий пальник;
1 х Кейс;
1 х Решітка;
4 х Шампура;
1 х Інструкція
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип оборудования | Плита |
| Типы топлива | Газ |
| Тип газа | Пропан/Бутан |
| Номинальная мощность | 2200 Вт |
| Расход газового топлива | 100 г/час |
| Вес | 4.15 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Оранжевый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 435 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Высота | 115 мм |
| Комплектация | |
| Газовый баллон | Нет |
| Плита | Да |
| Кейс для транспортировки | Да |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
- Цена: 1 699 ₴











