
🖤Кухонний органайзер дозатор для круп на 3 секції, диспенсер для сипучих продуктів 223-29, Чорний
1 349 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-119460
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🖤Кухонний органайзер дозатор для круп на 3 секції, диспенсер для сипучих продуктів 223-29, Чорний»

Найкращий органайзер для зберігання: диспенсер для пластівців може керувати простором на кухонній стільниці, зберігаючи водночас ваші улюблені пластівці свіжими та смачними.
Вільне використання: контейнер для пластівців призначений для того, щоб позбавити вас від непотрібної упаковки і ненадійних коробок для пластівців, дозатор сухих продуктів забезпечує гігієнічний спосіб порціонування продуктів.
Преміальна якість збірки: цей стильний і міцний дозатор виготовлений з високоякісного пластику.
Зберігання продуктів: за допомогою цього диспенсера для продуктів збережіть свіжість 3 різних видів пластівців.
Характеристики:
- Кількість ємностей: 3шт.
- Розмір: 44 х 16 х 35 см
- Матеріал: акрил
- Ємність: 2 л
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Черный |
| Длина | 440 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Высота | 350 мм |
| Основные | |
| Количество емкостей | 3 |
| Тематика декора, рисунка | Без декора |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Круглая |
| Тип | Диспенсер |
| Применение | Для сыпучих продуктов |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Хранение в холодильнике | Нет |
| Хранение в морозильной камере | Нет |
- Цена: 1 349 ₴









