
❤️Аромадифузор зволожувач повітря з LED підсвіткою 7 LED 115-021
930 ₴
- В наличии
- Код: AAA-119291
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Аромадифузор зволожувач повітря з LED підсвіткою 7 LED 115-021»
Аромадифузор зволожувач повітря з LED підсвіткою 7 LED 115-021
Однією з основних умов підтримки здоров'я й нормальної життєдіяльності людини є підтримка нормальної вологості повітря.
Відчуйте комфорт здорового повітря завдяки настільному арома — зволожувачу.
Ультразвукові хвилі розбивають суміш води й ефірних олій на мікрочастинки, утворюючи холодну водяну пару, що створює ніжний аромат і усуває запахи, водночас зберігаючи корисні властивості олій.
Має режим нічника та режим нічника-зволожувача й ароматизатора повітря.
Безшумний, ідеальний для створення оптимального мікроклімату в будинку, офісі, спа-салоні, готелі та лікувальних закладах.

- ідеально підходить для використання в спальні, оскільки має 7 варіантів освітлення
- шум 2,4 Mhz, що дорівнює людському дихання, а це означає, що він дуже тихий
- таймер 1ч/3ч/6г
- Працює від USB-кабелю (у комплекті)
- Є пульт
- Розмір 16х17х17см
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Увлажнитель |
| Тип увлажнителя | Ультразвуковой |
| Рекомендуемый объем помещения | 20 куб. м |
| Тип управления | Механическое |
| Применение прибора | Для дома, квартиры, Для детской комнаты, Для офисов и других коммерческих объектов, Для больниц, санаториев, пансионатов |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Разъемы | USB |
| Дополнительные функции и характеристики прибора | |
| Дисплей | Нет |
| Индикатор работы | Да |
| Таймер | Да |
| Ароматизация | Да |
| Тип питания | USB-порт |
| Параметры формы и размещения прибора | |
| Тип установки | Настольный |
| Цвет корпуса | Черный |
| Подсветка | Да |
| Габаритные размеры прибора | |
| Высота | 160 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Глубина | 170 мм |
- Цена: 930 ₴







