НовинкаПодарок

💙УФ-стерилізатор тримач зубних щіток на 4 секції, Toothbrush Disinfection Rack 10030/97846-CHN-1
1 020 ₴
- В наличии
- Код: AAA-119290
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💙УФ-стерилізатор тримач зубних щіток на 4 секції, Toothbrush Disinfection Rack 10030/97846-CHN-1»
УФ-стерилізатор тримач зубних щіток на 4 секції, Toothbrush Disinfection Rack 10030/97846-CHN-1
Стерилізуючий тримач для зубних щіток з ультрафіолетовою лампою один з кращих засобів для підтримки вашої гігієни.
Стерилізатор допомагає зменшити ймовірність виникнення запальних захворювань. Держатель має вбудовану батарею і заряджається за допомогою micro-usb кабелю. Ви можете розмістити в стерилізаторі до 4 зубних щіток.
Тримач можна прикріпити за рахунок липкою платформи на задній стороні пристрою, до будь-якої поверхні у ванній кімнаті де ви забажаєте.
Особливості:
- Простота у використанні
- Стерилізація ультрафіолетовим випромінюванням
- Цифровий світлодіодний дисплей
- Розрахований на 4 зубні щітки
Технічні характеристики:
- Матеріал: ABS пластик
- Колір: Білий
- Робочий струм стерилізатора: 345 мкА
- Індикатор зарядки: Зарядка-червоне світло, Заряджений-зелене світло
- Ємність акумулятора: 1500 mAh
- Час роботи: до 60 разів
- Рівень дезінфекції: до 99,9%
- Термін служби лампи: до 8000 годин
- Робоча температура: 0-50 ℃
- Ультрафіолетова інтенсивність 254 нм: 1000 мкВт/см2
- Розмір: приблизно 200 x 75 x 40 мм
- Вага: 200 г







Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Пластик |
| Размещение | Настенное |
| Цвет | Белый |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Высота | 75 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
| Тип | Стерилізатор для зубних щіток |
Информация для заказа
- Цена: 1 020 ₴











