Получите эту позицию бесплатно при покупке «🔥Нічник зволожувач повітря Aroma Diffuser 84-0630-3 настільна соляна лампа»
Нічник зволожувач повітря Aroma Diffuser 84-0630-3
Зволожувач повітря з камінням Aroma Diffuser створює затишну атмосферу у вашому домі або квартирі. Він обладнаний різнобарвним нічником, який створює приємне атмосферне освітлення. Ви зможете вибрати один із чотирьох основних кольорів підсвічування, щоб створити романтичну або розслаблювальну атмосферу.
Освітлення нічника приємне та не подразнює очі. Зволожувач працює на ультразвуковому принципі, забезпечуючи високу продуктивність до 250 мл на годину. Керування зволожувачем здійснюється механічно, що робить його простим у використанні. Встановлюється пристрій настільним способом.
Комплект постачання містить коробку та сам зволожувач.

Особливості:
- Різнобарвний нічник для створення приємної атмосфери.
- Можливість вибору одного з чотирьох основних кольорів підсвічування.
- Романтична та розслаблювальна обстава у вашому домі або квартирі.
- Приємне освітлення нічника, що не подразнює очі.
Характеристики:
- Місткість резервуара для води: 0.25 л
- Розміри: 16.8х14х7,9 см
- Номінальна вхідна потужність: 5 В /2,0 А
- Робочий струм: 900 мА
- Об'єм розпилення: 20-30 мл/год
- Матеріал корпусу: ABS-пластик
- Кількість режимів: 5
- Тип управління: Механічний
- Максимальна ємність резервуара: 200 мл
- Установка для зволоження: настільна
- Колір: білий
- Вага: 0.3 кг
Комплектація
- Коробка
- Зволожувач повітря
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Увлажнитель |
| Тип увлажнителя | Ультразвуковой |
| Рекомендуемый объем помещения | 30 куб. м |
| Тип управления | Механическое |
| Объем резервуара для воды | 0.2 л |
| Применение прибора | Для дома, квартиры, Для детской комнаты, Для офисов и других коммерческих объектов |
| Состояние | Новое |
| Разъемы | USB |
| Дополнительные функции и характеристики прибора | |
| Дисплей | Нет |
| Ароматизация | Да |
| Тип питания | USB-порт |
| Параметры формы и размещения прибора | |
| Тип установки | Настольный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Белый |
| Подсветка | Да |
| Габаритные размеры прибора | |
| Высота | 120 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Глубина | 79 мм |
| Вес | 0.3 кг |
- Цена: 782 ₴






