НовинкаПодарок

❤️Тепловентилятор дуйка Sokany SK-1654 Electric Heater 30m2 2000W обігрівач Білий
856 ₴
- В наличии
- Код: AAA-119276
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Тепловентилятор дуйка Sokany SK-1654 Electric Heater 30m2 2000W обігрівач Білий»
Тепловентилятор дуйка Sokany SK-1654
Тепловентилятор спіральний Sokany SK-1654 - ефективний і надійний обігрівач, призначений для ефективної підтримки тепла в приміщеннях площею до 30 квадратних метрів. Маючи низку зручних і безпечних функцій, цей обігрівач забезпечує комфорт і безпеку в холодну пору року.
Особливості:
- Надзвичайно простий у використанні. Просто розташуйте тепловентилятор туди, де вам потрібне актуальне тепло, підключіть його до електромережі, а опалення до вас.
- Має зручний компактний тепловентилятор для тепла протягом дня. Незалежно від того, на відпочинку, в кемпінгу чи у ванній кімнаті як додаткове джерело тепла. Просто, практично та ефективно.
- Пропонована до кришки дозволяє використовувати вентилятор опалення. Швидке рішення для теплих приміщень.
- Тепловентилятор – це просте рішення для опалення вашого будинку. Просто, легко та ефективно.

Характеристики:
- Термостат з безперервним регулюванням
- 2 різні варіанти регулювання
- 2 перемикача налаштувань нагріву
- 1000 Вт/2000 Вт
- Ступінь охолодження повітря – Витяжний вентилятор
- Включає захист від перегріву
- Надійна конструкція
- Міцна ручка для перенесення
- Колір: білий
- Джерело живлення:
- 220 – 240 Вольт, 50 Герц
- Споживана потужність: 1800 – 2000 Вт макс.
- Розміри: прибл. Висота 12 x Ширина 24,8 x Глибина 25 см
Комплектація:
- Тепловентилятор
- Упаковка - коробка
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sokany |
| Мощность обогрева | 2000 Вт |
| Рекомендуемая площадь помещения | 30 кв.м |
| Количество режимов работы | 2 |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки | Напольный |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Терморегулятор | Да |
| Дисплей | Нет |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор температуры | Нет |
| Регулировка высоты | Нет |
| Функция увлажнения | Нет |
| Вентиляция без нагрева | Да |
| Датчик опрокидывания | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 120 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глубина | 248 мм |
Информация для заказа
- Цена: 856 ₴



