НовинкаПодарок

❤️Портативний тепловентилятор дуйка RAF 1185 2000W обігрівач Білий
867 ₴
- В наличии
- Код: AAA-119274
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Портативний тепловентилятор дуйка RAF 1185 2000W обігрівач Білий»
Портативний тепловентилятор дуйка RAF 1183 2000W Білий
Тепловентилятор RAF 1185 - це вже модернізована "повітродувка", яка здатна повертатися на 90 градусів, водночас не втрачаючи високих показників потужності, дуже компактна, проста та зручна в експлуатації, завдяки впровадженню нових технологій збільшується передавання корисного об'єму повітря, що, своєю чергою, сприяє швидкому обігріву приміщення (у разі дотримання правил експлуатації).
Особливості:
- корпус виконано з термостійкого, міцного пластику
- світловий індикатор
- аварійне вимкнення в разі падіння
- термостат
- запобіжник від перегріву
- завдяки обертанню на 90 градусів забезпечує рівномірну подачу гарячого повітря і скорочує час на обігрів приміщення
- 3 режими роботи

Характеристики:
- Площа обігріву - до 22 кв.м
- Потужність -2000 Вт
- Нагрівач - Керамічний
- Напруга -220-240В
- Управління - механічне
- Корпус - поворотний, 90 градусів
- Колір Білий
- Розміри: 240*150*200мм
Комплектація:
- Тепловентилятор
- Інструкція
- Упаковка - коробка
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Мощность обогрева | 2000 Вт |
| Рекомендуемая площадь помещения | 22 кв.м |
| Тип нагревательного элемента | Керамический |
| Количество режимов работы | 3 |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки | Напольный |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Терморегулятор | Да |
| Дисплей | Нет |
| Индикатор работы | Да |
| Функция поворота | Да |
| Функция увлажнения | Нет |
| Датчик опрокидывания | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 150 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глубина | 200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 867 ₴



