
❤️Ультразвуковий зволожувач повітря з USB і підсвічуванням, Аромодифузер з підсвічуванням, Іонізатор MA-84
647 ₴
- В наличии
- Код: AAA-119261
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Ультразвуковий зволожувач повітря з USB і підсвічуванням, Аромодифузер з підсвічуванням, Іонізатор MA-84»
Зволожувач повітря — це стильний і функціональний пристрій, призначений для поліпшення якості повітря в приміщенні. Завдяки компактним розмірам він легко міститься в будь-якому куточку кімнати, офісу або навіть автомобіля. Однією з головних переваг зволожувача є можливість його живлення через USB. Це дає змогу використовувати його практично в будь-якому місці, під'єднуючи до комп'ютера, ноутбука або зарядного пристрою.

✅ Аромадифузор має резервуар об'ємом 300 мл, що забезпечує тривалу роботу без потреби постійного поповнення водою.
✅ До того ж ви можете додати кілька крапель вашої улюбленої ефірної олії в резервуар і насолоджуватися приємним запахом, що поширюється по приміщенню.
✅ Крім того, пристрій обладнаний підсвіткою, що створює приємну атмосферу та допомагає розслабитися під час вечірнього часу або перед сном.

- Тип: Аромадифузор для дому
- Місткість: 300 мл
- Матеріал: АБС-пластик
- Виділяє невеликий серпанок: Понад 30 мл/год
- Живлення: від USB
- Потужність: 1,65 W
- Ультразвукова частота: 0,142 МГц
- Вага продукту: 232 г
- Розмір виробу: 110x110x85 мм
- Аромадіфузор
- Посібник користувача (англійською)
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Увлажнитель |
| Тип увлажнителя | Ультразвуковой |
| Тип управления | Механическое |
| Потребляемая мощность | 1.65 Вт |
| Объем резервуара для воды | 0.3 л |
| Применение прибора | Для дома, квартиры, Для детской комнаты, Для офисов и других коммерческих объектов, Для больниц, санаториев, пансионатов |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Разъемы | USB |
| Дополнительные функции и характеристики прибора | |
| Дисплей | Нет |
| Ароматизация | Да |
| Параметры формы и размещения прибора | |
| Тип установки | Настольный |
| Цвет корпуса | Коричневый |
| Подсветка | Да |
| Габаритные размеры прибора | |
| Высота | 95 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Глубина | 110 мм |
| Вес | 0.232 кг |
- Цена: 647 ₴









