НовинкаПодарок

🤍Розсувний органайзер для посуду Joseph Joseph, DrawerStore полиця для кришок та каструлей Lid rack 223-23
548 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-119259
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🤍Розсувний органайзер для посуду Joseph Joseph, DrawerStore полиця для кришок та каструлей Lid rack 223-23»

Розсувний органайзер для посуду Joseph Joseph, DrawerStore

Особливості та переваги:
- Ідеально підходить для зберігання форм, кришок та дек
- Включає 7 регульованих не царапающихся роздільників з прорізами для ручки сковороди
- Розширюється дизайн регулюється за розміром скриньки
- Нековзні ніжки
- Легко регульовані роздільники
Догляд і використання:
- Протріть вологою тканиною
- Не використовуйте абразивні тканини або сильні хімічні засоби для чищення
Як зібрати:
- Витягніть основу на потрібну ширину
- Просуньте один кінець розділювача дроту в гніздо
- Стисніть дріт, доки інший кінець не поміститься в гніздо навпроти
- За потреби відрегулюйте положення розділювачів дроту
Розміри:
- Мінімум: В14,7 x Ш30,6 x Г20,4 см
- Максимум: В14,7 x Ш56 x Г20,4 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Joseph & Joseph |
| Тип сушки | Настольная |
| Количество уровней сушки | Один |
| Материал | Комбинированный |
| Наличие поддона | Нет |
| Материал поддона | Пластик |
| Длина | 204 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Высота | 147 мм |
| Цвет | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 548 ₴








