НовинкаПодарок

❤️Містка жіноча косметичка "I love you" на блискавці, з ручкою, Рожевий
649 ₴
- В наличии
- Код: AAA-119009
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Містка жіноча косметичка "I love you" на блискавці, з ручкою, Рожевий»

Містка Жіноча косметичка плетена
💕Ця містка косметичка стане ідеальним вибором для впорядкованого зберігання ваших косметичних засобів.
💄 Завдяки надійній блискавці ваші речі завжди будуть у безпеці навіть під час подорожей..
🎨 Просторе внутрішнє відділення дозволяє легко розмістити олівці, пензлики, баночки та тюбики, забезпечуючи порядок і доступність.
🖌️ Завдяки компактному розміру косметичка легко поміститься в сумку, стаючи вашою незамінною помічницею щодня.
🌟 Це не просто аксесуар, а стильний елемент, який підкреслить ваш смак та практичність!

Переваги:
- Оригінальний дизайн
- Оптимальний розмір
- Практичність
- Закривається на блискавку.
Розмір косметички: 22 х 14 х 10 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Косметичка |
| Пол | Женский |
| Цвет | Розовый |
| Количество отделений | 1 |
| Тип застежки | Молния |
| Ручки | Одна |
| Зеркало в комплекте | Нет |
| Плечевой ремень | Нет |
| Высота | 140 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 649 ₴





