НовинкаПодарок

🤍Інтерактивна іграшка Динозавр Трицератопс ТК-14638 36см ходить, шестерні, звук, світло
1 065 ₴
- В наличии
- Код: AAA-119005
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🤍Інтерактивна іграшка Динозавр Трицератопс ТК-14638 36см ходить, шестерні, звук, світло»
Інтерактивна іграшка Динозавр Трицератопс ТК-14638 36см
Маленький шанувальник іграшок буде у захваті від ігрової фігурки Динозаврів. Така іграшка стане чудовим подарунком своєму власнику. Фігурки виготовлені із якісного матеріалу. Робот-трицератопс самостійно ходить і грізно гарчить.

Характеристики:
- Матеріал: пластик
- Вік: від 3 років
- Розмір: 36х14х19 см
- Функції: музичні і світлові ефекти, ходить
- Живлення: батарейки (не входять до комплекту)
- Упаковка: у коробці
- Розмір упаковки: 36х18х14 см
Доступні 2 дизайни: Білий, Сірий. Ціна вказана за 1 шт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Ширина | 14 см |
| Длина | 36 см |
| Высота | 19 см |
| Состояние | Новое |
| Количество | 1 шт |
| Тип | Робот |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 360 мм |
| Ширина упаковки | 140 мм |
| Высота упаковки | 180 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 065 ₴





