НовинкаПодарок

🔥Дитячий Екскаватор на радіокеруванні 789-413 A Спецтехніка: підсвічування, підйом-опускання ковша, гусениці
1 236 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-118970
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🔥Дитячий Екскаватор на радіокеруванні 789-413 A Спецтехніка: підсвічування, підйом-опускання ковша, гусениці»
Дитяча іграшка Екскаватор на радіокеруванні 789-413 A
Спецтехніка Екскаватор 789-413 A представлений зменшеною копією цього екскаватора.
Спецтехніка виконана у приємному гірчичному кольорі з чорними вставками.
Керування екскаватором здійснюється від пульта р/в:
- гусеничний хід;
- рух вперед/назад;
- поворот ліворуч/праворуч:
- обертання платформи на 360°;
- робота стріли та ковша;
- режим програмування; вкл/викл звукових ефектів.
Характеристики:
- Світлові та звукові ефекти
- Підйом-опускання ковша
- До набору додаються USB-кабель, акумулятор 3.7 V;
- Пульт радіокерування 2.4GHz працює від 2-ох батарейок типу АА 1.5V (в комплекті немає);
- Кнопка "on/off" знаходиться внизу платформи;
- Розмір екскаватора 35х12х18 см;
- Іграшка виготовлена з пластику, здатного витримувати активну експлуатацію
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Желтый |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Ширина | 120 мм |
| Длина | 350 мм |
| Высота | 180 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Тип | Экскаватор |
| Тип кузова | Экскаватор |
| Дополнительные характеристики электромобиля | |
| Количество аккумуляторов | 1 шт. |
Информация для заказа
- Цена: 1 236 ₴





