НовинкаПодарок

💙Дитячий паркінг гараж A333-332F 3 поверхи, 2 машинки 7см, ліфт і кран механічний, магнітний гак
1 284 ₴
- В наличии
- Код: AAA-118964
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💙Дитячий паркінг гараж A333-332F 3 поверхи, 2 машинки 7см, ліфт і кран механічний, магнітний гак»
Юного автолюбителя чекає справжня пригода на приголомшливій триповерховій парковці A333-332F. Вона створена з любов'ю до деталей і порадує не лише своїм виглядом, а й функціоналом, який допоможе втілити в життя найцікавіші ігрові історії.

Особливості паркінгового гаража A333-332F
- Механічний ліфт – піднімайте машини на потрібний поверх, ніби керуєте справжнім витягом.
- Механічний кран із магнітним гаком – переміщуйте вантаж та створюйте динамічні сцени.
З таким паркуванням ваша дитина не тільки весело проведе час, а й розвине фантазію, координацію рухів та навички конструювання.
Характеристики:
- Розміри парковки: 34х38х38 см
- Підйомник з ручним намотуванням
- Стріла крана, що обертається, з гаком, який розмотується, і магнітом
- У комплекті 2 машинки з металевим кузовом (7х3.5х2 см)
- Матеріал: пластик
- Відповідає вимогам щодо безпеки продукції
- Для дітей віком від 3-х років
- Розмір упаковки: 28x38x10 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Паркинг/гараж |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал изготовления | Пластик |
| Длина в собранном виде | 380 мм |
| Ширина в собранном виде | 340 мм |
| Высота в собранном виде | 380 мм |
| Цвет | Серый |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 105 мм |
| Длина упаковки | 280 мм |
| Высота упаковки | 380 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 284 ₴











