
❤️Дитячий паркінг гараж A333-238A 3 поверхи, 6 машинок, автоматичний та ручний підйомник, звук, світло
2 490 ₴
- В наличии
- Код: AAA-118963
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Дитячий паркінг гараж A333-238A 3 поверхи, 6 машинок, автоматичний та ручний підйомник, звук, світло»
Величезне триповерхове паркування порадує юного автолюбителя чудовою деталізацією та розвиваючим функціоналом, який сприятиме захоплюючому відтворенню різноманітних ігрових сюжетів.
Паркування поділено на три рівні, оснащене вертолітним майданчиком, а також автоматичним та ручним витягом.
На першому рівні паркінгу знаходиться заправна станція, автомийка, автомайстерня з естакадою для ремонту та два витяги.
Потрапити на два наступні рівні з місткими паркувальними місцями, автомобілі зможуть тільки за допомогою ліфтів, а спуститися їм не складе ніяких труднощів. .
Витяги виконані у формі великих бічних веж.
Ручна модель обладнана вбудованим колесом, що обертається, який підтягує трос і опускає або піднімає лебідку.
В автоматичній моделі витягу передбачені 2 функціональні кнопки:
- синя кнопка – активує звук дзвінка, а при повторному натисканні автоматично опускає трос та відтворює мелодію;
- жовта кнопка також активує звук дзвінка, а при повторному натисканні відтворює мелодію і підтягує трос.
Під час функціонування блоку, кнопки підсвічується миготливим синьо-червоним підсвічуванням.
Також у комплектацію ігрового набору включили 6 спортивних металопластикових машинок, які доповнять захоплюючу гру.

Комплектація:
- Елементи паркування;
- 6 спортивних машинок;
- наклейки;
- дорожні знаки та покажчики;
- Ілюстрована інструкція зі збирання.
Характеристики:
- Світлові та звукові елементи підйомного блоку працюють від 3 батарейок типу "АА" - в комплект не входять.
- Габарити паркування у зібраному вигляді – 58х57х47 см
- Упакування: Коробка.
- Розмір пакування: 41 x 14 x 54 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Паркинг/гараж |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал изготовления | Пластик |
| Цвет | Зелёный |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 140 мм |
| Длина упаковки | 415 мм |
| Высота упаковки | 540 мм |
- Цена: 2 490 ₴







