
🤍Інтерактивна іграшка Собака Робот на пульті керування RC 0004, звук/світло, пісні, трюки, укр, Білий
1 750 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-118961
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🤍Інтерактивна іграшка Собака Робот на пульті керування RC 0004, звук/світло, пісні, трюки, укр, Білий»
СОБАЧКА РОБОТ на радіокеруванні - це сучасна іграшка, від якої буде в захваті не тільки дитина, але й дорослий. Роботизована, інтерактивна собака, оснащена безліччю функцій, за допомогою яких вона існує, як справжня тваринка. Очі собачки виділені чорною вставкою та підсвічуються.
Функції собачки:
- вміє танцювати під музичні композиції;
- розповідає казку;
- йде вперед;
- стоїть на передніх лапах;
- лягає;
- сидить;
- просить;
- гавкає.

Управління інтерактивним песиком здійснюється через зручний дистанційний пульт, з яким без проблем розбереться навіть малюк.
Пульт дистанційного керування працює від 2 батарейок ААА (не входять в комплект).
Собачка працює від 4 батарейок АА (не входять до комплекту).
Озвучка: українська.
Розмір іграшки: 26 х 22 х 14 см.
Розміри упаковки: 18 х 12 х 23 см.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Робот |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Ширина | 14 см |
| Длина | 26 см |
| Высота | 22 см |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 230 мм |
| Ширина упаковки | 120 мм |
| Высота упаковки | 180 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет корпуса | Белый |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Тип модели | Собака |
- Цена: 1 750 ₴






