
❤️Дитяча машинка з пультом радіокерування 333-LG23181 23 см, світлові ефекти, змінні шини
1 850 ₴
- В наличии
- Код: AAA-118955
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Дитяча машинка з пультом радіокерування 333-LG23181 23 см, світлові ефекти, змінні шини»
Радіокерована машинка з пультом керування 333-LG23181 Машинка з світловими ефектами
Ця чудова машинка 333-LG23181 на радіокеруванні стане чудовим подарунком кожному хлопчику! Він відчує себе справжнім професійним гонщиком на треку, коли вироблятиме вражаючі трюки на цій машинці. З цією машинкою ваша дитина зможе не тільки розвивати свою дрібну моторику через спеціальну модель пульта управління, а й тренуватися в орієнтуванні у просторі та креативному мисленні.
Радіокерований автомобіль використовує технологію керування швидкістю 2.4G для керування такими функціями, як поворот вперед, назад, ліворуч і праворуч, а також розраховані на багато користувачів змагання без перешкод. Потягніть курок, щоб контролювати швидкість: чим сильніший натиск, тим швидше машинка, а чим слабше, тим повільніше. Конструкція з потужним двигуном та протиковзкими шинами забезпечує стабільне водіння, приносячи незабутні враження, повні швидкості та гострих відчуттів!

Переваги:
- Розвиток дрібної моторики та креативного мислення.
- Розраховані на багато користувачів змагання без перешкод завдяки технології 2.4G.
- Знімні шини та додаткові колеса для різних трюків та стабільного водіння.
- Повнопривідна модель з потужним двигуном для максимальної продуктивності.
- Стабільне водіння завдяки протиковзким шинам.
- Світлові ефекти для більшої реалістичності та захоплюючості гри.
Характеристики:
- Довжина машинки: 23 см
- Знімні шини
- Повнопривідна система (двигун підключений до всіх чотирьох колес)
- Працює від акумулятора 7.3 V
- Кабель для заряджання з роз'ємом USB увімкнений
- Пульт управління 2.4G працює від 2-х батарейок "АА" (не додаються)
- Функції управління: поворот вперед, назад, вліво та вправо
- Світлові ефекти
- Колір: Червоний, Синій
Наявність бажаного кольору уточнюйте перед замовленням! Ціна вказана за 1 шт
| Основные | |
|---|---|
| Тип модели | Автомобиль |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Цвет корпуса | Красный |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
| Наличие видеокамеры | Без видеокамеры |
| Состояние | Новое |
| Характеристики аккумулятора | |
| Напряжение аккумулятора | 7.3 В |
| Размеры | |
| Длина | 230 мм |
- Цена: 1 850 ₴







