НовинкаПодарок

Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💙Інтерактивний пупс Диво Маля 39см YL2440E-I-DM-UA з аксесуарами, п'є-пісяє»
Інтерактивний пупс Диво Маля 39см YL2440E-I-DM-UA

"Диво Маля" порадує дитину своїм милим виглядом і функціями.
Іграшкового малюка можна поїти з пляшечки, висаджувати на горщик, вкладати спати, одягати і роздягати, давати пустушку і навіть купати.
Це допоможе дитині розвинути навички піклування.
Особливості:
- висота 39см;
- п'є-писає,
- миле вбрання.
У наборі: пупс, горщик, підгузок, пляшечка, пустушка на ланцюжку, свідоцтво про народження.
Характеристики:
- Висота пупса: 39 см
- Матеріал: якісний пластик, текстиль
- Упаковка: Коробка
- Розмір упаковки: 38 - 15,5 - 26,5 см;
- Рекомендований вік: від 3 років
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Пупс |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Высота | 39 см |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Сірий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 265 мм |
| Ширина упаковки | 155 мм |
| Высота упаковки | 380 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 108 ₴





