
❤️М'якотіла музична лялька «Меланія» M 5916 I UA, 39 см, музика укр., 5 пісень
1 330 ₴
- В наличии
- Код: AAA-118946
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️М'якотіла музична лялька «Меланія» M 5916 I UA, 39 см, музика укр., 5 пісень»

М'якотіла музична лялька «Меланія» M 5916
М'яконабивна лялька "Меланія" - це чарівна музична лялька, яка стане улюбленицею вашої дитини!
Вона одягнена в гарне якісне вбрання та має довге шовковисте волосся, яке можна розчісувати та заплітати.
Лялька може відтворювати мелодії та співати 5 пісень українською мовою, що надає грі з нею жвавості та емоційності, і сприяє розвитку музичного слуху, пам'яті та мовлення у малюків.
Це лялькове маля привертає увагу своєю чарівною зовнішністю, реалістичною мімікою, виразним поглядом і неодмінно урізноманітнить сюжетні ігри кожної дитини!
Характеристики:
- Довжина ляльки: 39 см;
- Живлення ляльки: батарейки (не входять до комплекту);
- Розмір упаковки: 40 - 16 - 20 см;
- Упаковка: коробка;
- Вікова категорія: 3+
Наявність бажаної ляльки уточнюйте перед замовленням! Ціна вказана за 1 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Кукла |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Комбинированный |
| Высота | 39 см |
| Особенности | Мелодии |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 200 мм |
| Ширина упаковки | 160 мм |
| Высота упаковки | 400 мм |
- Цена: 1 330 ₴



